Technical Details
| Manufacturer | Bosch |
|---|---|
| Part Number | 2608587009 |
| Product Dimensions | 45.01 x 40.01 x 24.99 cm; 48.08 Grams |
| Batteries | 1 Unknown batteries required. |
| Item model number | 2608587009 |
| Is Discontinued By Manufacturer | No |
| Size | Set |
| Style | Alte Version |
| Material | Ø 16-32 mm |
| Pattern | Ø 16-32 mm |
| Power Source | Handbetrieben |
| Item Package Quantity | 1 |
| Number Of Pieces | 1 |
| Measurement System | Metric |
| Included Components |
1 x Flachfräsbohrer Self Cut Speed − Ø 16 mm / 1 x Flachfräsbohrer Self Cut Speed − Ø 18 mm / 1 x Flachfräsbohrer Self Cut Speed − Ø 20 mm / 1 x Flachfräsbohrer Self Cut Speed − Ø 22 mm / 1 x Flachfräsbohrer Self Cut Speed − Ø 25 mm / 1 x Flachfräsbohrer Self Cut Speed − Ø 32 mm / 1 x Verlängerung 152 mm |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Item Weight | 48.1 g |














Avis
Il n’y a pas encore d’avis.